Menu

20.05.2020
 Zastanawiasz się jak wykorzystać czas wolny od wychodzenia z domu? Kaufland przychodzi do Ciebie z nowym konkursem! Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności marketingowe i wcielić się w rolę copywritera to okazja właśnie dla Ciebie. Dołącz do wydarzenia, aby dowiedzieć się szczegółów ????https://www.facebook.com/events/239206020701967/
18.05.2020
 Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność ogłosić XV edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne.
02.04.2020

 Szanowni Państwo,

 

W związku ze wzrostem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin zawiesił na obszarze całego kraju działalność dydaktyczną prowadzoną przez uczelnie nadzorowane przez MNiSW. Dotyczy to kształcenia na studiach I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich, doktoranckich, a także szkół doktorskich oraz zajęć na kursach i szkoleniach organizowanych w ramach uczelni, studiach podyplomowych lub w innych formach (Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19..

Z tego powodu wszystkie zaplanowane na marzec szkolenia w ramach projektu "Zintegrowany Program rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie" nie będą realizowane.

 

Jednocześnie zapraszamy do kontaktu drogą mailową z doradcami zawodowymi Biura Kształcenia Prtaktycznego i Rozwoju Kompetencji we wszystkich sprawach związanych z doradztwem zawodowym:

1. Magdalena Bohuniuk, adres e-mail: magdalena.bohuniuk@up.lublin.pl

2. Dorota Piekutowska, adres e-mail: dorota.piekutowska@up.lublin.pl

3. Lech Szafrański, adres e-mail: lech.szafranski@up.lublin.pl

                                                                                               Serdecznie zapraszamy!

01.04.2020
Witamy, zapraszamy do kontaktu z Panią Magdalena Bohuniuk - psychologiem i doradcą zawodowym
13.05.2020
03.04.2020

 

Informacja dla przedsiebiorców pracodawców - formy wsparcia.pdf

Zadania MUP w Lublinie wynikajace z sytuacji pandemicznej.pdf

02.04.2020
 Krakowski Park Technologiczny informuje o możliwości aplikacji do programu preakceleracyjnego EIT Digital Venture Program realizowanego wspólnie z EIT Digital europejską organizacją będącą jedną ze struktur Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Preakceleracja realizowana będzie w całości ONLINE.